VIDEO: Muž kopal a skákal po sdíleném kole, chtěl ho prý opravit

Ilustrační foto

BRNO – Zajímavou formu opravy předvedl třiatřicetiletý muž poblíž vlakového nádraží. Kolemjdoucí byl svědkem toho, jak do kola kope a skáče po něm. Podle mužových slov se ho ale snažil jen opravit.

Divné počínání samozvaného opraváře natočily i kamery pracovníků dohledového centra městské policie. Na místo proto dorazili strážníci, kteří byli svědky toho, jak muž odmontovává sedátko. Tvrdil jim, že se ho snaží dát na své místo. Vedle něj ležela pohozená přehazovačka, brzdová páčka, blatník a další součástky. Podezřelý vše vysvětloval tím, že na sdíleném kole špatně fungovaly převody, proto se pustil do opravy. Nakonec musel uznat, že ho svým zacházením ještě více poničil. „Nyní je podezřelý z majetkového přestupku, výši přesné škody se v danou chvíli nepodařilo určit. Správní orgán dostane k dispozici nahrávky z kamer a případ uzavře,“ dodává tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.