Had v krnovské restauraci vylekal hosty i personál, věc řešila policie

Foto: px

KRNOV – Pracovníci a hosté restaurace Na Výsluní ve městě Krnov byli v průběhu minulého týdne vyděšeni plazem, kterého si všimli v lokále v dopoledních hodinách.

Jak přesně se had do prostor restauračního zařízení dostal, nebylo nikomu známo. Protože si však s tímto stvořením nevěděli sami rady, došlo na telefonát Městské policii Krnov a žádost, aby situaci pomohli vyřešit strážníci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Na policejní služebnu se zaměstnanci restaurace obrátili v pondělí 12. července dopoledne s tím, že se v provozovně nachází had a nevědí si s ním rady,“ řekla mluvčí města Dita Círová.

Strážníci po příjezdu na místo hada opravdu našli. Při bližším prohlédnutí zvířete vyšlo najevo, že se jedná o užovku. „Hlídka hada šetrně odchytla a pak ho ve vhodné nedaleké lokalitě mimo obytnou zónu vypustila do volné přírody,“ doplnila ještě informace Dita Círová.

Čtěte dál:

Vlak srazil ve Frýdku muže před očima svědků, ti potřebovali pomoc psychologa