Řidič ujel od dopravní nehody na Sedlčansku. Hledají se svědci!

Situační foto: KŘP Středočeského kraje

PŘÍBRAM – Příbramští dopravní policisté prověřují okolnosti nehody dvou osobních vozidel poblíž obce Štíleček.

Minulý týden ve středu 14. července přibližně patnáct minut před devatenáctou hodinou došlo na křižovatce u obce Štíleček a silnice III. třídy č. 10230 v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě.

Podle prvotního šetření došlo ke střetu modrého osobního vozidla značky Suzuki s blíže neurčeným vozidlem stříbrné barvy, pravděpodobně značky Mercedes, které po střetu vyjelo mimo komunikaci na travnatý pás a narazilo do sloupku od geodetického bodu. Neznámý řidič následně se stříbrným vozidlem před příjezdem policistů opustil místo nehody, aniž by zde na sebe zanechal jakýkoliv kontakt. Z místa odjel pravděpodobně směrem na Svatý Ján.

Dopravní policisté nyní prověřují všechny okolnosti této dopravní události. Obracejí se proto na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody a pomohli tak objasnit nejasné okolnosti dopravní kolize. Zvlášť by pomohly kamerové záznamy z projíždějících vozidel. Svědci se mohou přihlásit na telefonních číslech 974 879 251, 974 879 503 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání.

Foto: KŘP Středočeského kraje