Lukáš se probral z kómatu. Zdraví všechny, kteří se o něho starali v Nemocnici Znojmo

zdroj: Nemocnice Znojmo

ZNOJMO – Zveřejňujeme dopis z nemocniční pošty znojemské nemocnice. Napsala jí Lenka Klebanová, jejíž syn Lukáš (22 let) byl ve Znojmě hospitalizován v květnu a červnu tohoto roku na oddělení chirurgické JIP, poté byl převezen pro zhoršení zdravotního stavu do Brna a následně převezen zpátky do Znojma na ARO.

Jeho stav byl opravdu velmi vážný a matka za ním chodila denně na návštěvy, abych mu v těch nejtěžších chvílích, kdy se probudil z kómatu, byla oporou. „Chtěla bych z celého srdce poděkovat za celou naši rodinu paní primářce Janě Daňové, ošetřující lékařce Andrei Staňkové, všem hodným lékařům, vrchní sestře Haně Komendové, sestřičkám, bratrům a sanitářům za jejich lidský přístup a za veškerou péči, kterou Lukášovi věnovali. Moje poděkování patří i rehabilitačním sestřičkám a všem, kteří za Lukášem docházeli na ARO a pomáhali mu vrátit se znovu do života. Nedokážu ani slovy vyjádřit svoji vděčnost za všechno, co pro nás tito andělé udělali. Bolest, kdy syn onemocněl, a my nevěděli, jestli zůstane naživu, byla tak veliká, že bez jejich pomoci, bych to těžko zvládala,“ napsala Lenka Klebanová. Syn nyní leží v nemocnici v Kladně a má ještě dlouhou cestu k uzdravení před sebou. Vzkazuje všem, kteří u něho v těch nejtěžších chvílích stáli, že až to bude jen trochu možné, přijde poděkovat osobně. „Za celou naší rodinu jedno velké děkuji,“ dodala Lenka Klebanová. „Zdravíme Lukáše, jehož snaha zamávat na fotografii si vyžádala spoustu síly. Lukáši, jsi bojovník a my se těšíme, až nás osobně dojedeš pozdravit,“ těší se pracovníci znojemské nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.