Motorkář způsobil nehodu a ujel

Ilustrační fotografie

TRUTNOVSKO – Dopravní policie z Trutnova řeší případ řidiče motorky, který způsobil dopravní nehodu a ujel z místa činu. Netrvalo však dlouho a policisté ho vypátrali. Následně vyšlo najevo, proč to udělal.

K dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne ve městě Dvůr Králové nad Labem, konkrétně v ulici Legionářská. Pětatřicátník na motorce značky Caviga naboural do osobního auta značky Kia, které jelo před ním a které dle vyšetřování brzdilo před přechodem pro chodce. Motorkář z místa činu ujel, ale policisté ho brzy našli v místě jeho bydliště. Provedli u něho dechovou zkoušku, která ukázala 0,25 promile alkoholu. „Během vyšetřování vyšlo najevo, že motorkář není držitelem řidičského oprávnění a že motocykl nemá platnou technickou kontrolu. Poškozený vyčíslil škodu na vozidle na čtyřicet tisíc korun,“ dodává za policii Šárka Pižlová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.