Muž se vrátil do mládí a pomaloval pingpongový stůl v Lužánkách

Ilustrační foto

BRNO – Zavzpomínat si na své dětství a ztvárnit imaginární obrazec se rozhodl dvaačtyřicetiletý muž v lužáneckém parku. Kromě toho také nechal volně pobíhat svého psa bez košíku.

Strážníci spatřili včera kolem poledne přikrčeného muže u pingpongového stolu se žlutým fixem v ruce. Přiznal se jim, že se snažil nakreslit neviděný a nespatřený symbol z mládí, běžně však takové věci nedělá. Zatímco on sám psal po podstavci, svého křížence německého ovčáka nechal volně pobíhat bez náhubku po parku. Vymlouval se, že by pes neublížil ani mouše. Hlídka ho vyzvala k předložení osobních dokladů, ty ale u sebe neměl, a proto nadiktoval smyšlené. Po příjezdu republikových kolegů se podařilo zjistit jeho pravé jméno a příjmení. „Státní policie si umělce převzala jako podezřelého z trestného činu a případem se bude nadále zabývat,“ uzavírá tiskový mluvčí městské policie Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.