Na zámku v Náměšti začínají v sobotu Folkové prázdniny

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU – Zámek v Náměšti oživí o víkendu 35. ročník festivalu Folkové prázdniny. Tradiční letní akce potrvá od 24. do 31. července. Pro návštěvníky jsou připraveny denní i noční koncerty, divadla, tvůrčí dílny a mnoho dalšího.

Tento oblíbený festival si získal za dobu svého trvání pevné místo mezi významnými evropských kulturními akcemi. Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 24. července ve 20:00 hodin. V neděli pak program pokračuje ve 14:00 Svátečním odpolednem u Staré tkalcovny a v 17:45 koncerty v areálu zámku.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Celý následující týden až do soboty 31. července bude každý večer vždy od 17:30 ve znamení skvělé hudby, ale i divadla či výtvarného umění. Návštěvníci se mohou těšit na písničkáře Václava Koubka, Roberta Křesťana, Báru Zmekovou, Ivu Bittovou a mnoho dalších. Z Portugalska k nám dorazí hudební zázrak Lina Raül Refree, vystoupí americká písničkářka Leyla McCalla, zahraje polská kapela Maliszów a řada dalších skvělých kapel a umělců.

Celý program naleznete zde. Vstupenky můžete zakoupit zde.