Video: Hledá se muž, který v ostravské noční tramvaji vytrhl ženě mobil a utekl

Foto: PČR

OSTRAVA – Se žádostí o určení totožnosti zloděje se obrací na ostravskou veřejnost Policie České republiky. Zatím neznámý pachatel v noci ze soboty 3. 7. na neděli 4. 7. využil únavy před ním sedící ženy v tramvaji číslo 2, nečekaně jí vytrhnul z ruky telefon, a pak s ním utekl. Krádež zachytily kamery v tramvaji.

“Poškozená žena cestovala nočním spojem. Pachatel okolo času v 1.21 hodin využil únavy poškozené, z ruky jí na zastávce Zábřeh Vodárna odcizil mobilní telefon v hodnotě devět tisíc korun a hned vystoupil,” popsala mluvčí policie Eva Michalíková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zlodějem je mladý muž sportovní postavy. V době krádeže měl oblečené bílé tričko a modré džínové kraťasy. Na nohou měl černé boty, na hlavě černou kšiltovku a na obličeji černou roušku. Dále nesl na zádech tmavý batoh. Muž má na levém předloktí a zadní straně krku tetování.

Policie pátrá po totožnosti zloděje a dále hledá svědky, kteří cestovali stejnou tramvají. Pokud muže na videu a fotografiích poznáváte, cestovali jste stejným spojem, nebo nebo znáte někoho na videu, kdo cestoval stejnou tramvají, obraťte se na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.

Foto: PČR

Dále čtěte:

Je jí jednadvacet let, právě jde sama pěšky z Havířova do Istanbulu a spí ve stanu