Zazpívejte si pohádkové hity na muzikálu!

BOROVANY – Znáte písně Hlupáku, najdu tě, Kdyby se  komnatách, Statistika nuda je? Už zanedlouho vás muzikál Princové jsou na draka přenese do pohádkového světa a připomene vám známé a neotřelé Svěrákovy a Uhlířovy písničky. Pamatujete si texty?

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř napsali velké množství krásných písniček, ale právě ty ze slavné televizní pohádky Princové jsou na draka opravdu zlidověly. Pohádka se stala doslova zlatým televizním pokladem a na její další uvedení se vždy těší všechny generace diváků. V roce 2015, tj. 35 let od televizní premiéry, byla pohádka převedena na divadelní prkna. Teď budete mít možnost i vy přenést se do bláznivého pohádkového světa, poslechnout si a třeba i s herci společně zazpívat známé písničky a sledovat při tom příběh smutné princezny Lenky a trochu bezradného pana krále, který si neumí poradit s kralováním, ani s drakem.

Úsměvné vyprávění o tom, že dělání opravdu všechny smutky zahání, a to nejen pohádkovým princeznám, na vás čeká 30. července od 17. hodin v borovanském klášteře.