Kryštof, Lucie i Mirai vystoupí na letošních Havířovských slavnostech

Foto: Radek Juriček - Soutěž v přetahování lanem na Havířovských slavnostech 2019

HAVÍŘOV – Každoroční slavnosti města Havířova letos proběhnou 3. a 4. září. Již tradičně bude místem konání areál u sportovní haly Slávie. Předprodej vstupenek bude spuštěn 2. srpna od 14.00 hodin.

Hlavní pořadatel, kterým je Město Havířov, letos vsadil na headlinery v podobě kapel Kryštof, Mirai, nebo Lucie. Mezi další vítané hvězdy, které na slavnostech vystoupí, patří Ewa Farna, Chinaski, nebo slovenští No Name.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Návštěvníci se mohou těšit na multižánrový program složený z toho nejlepšího z české a slovenské hudební scény. Vystoupí například Hradišťan, Horkýže slíže, Ben Cristovao, nebo Rybičky 48,“ uvádí na svých stránkách jménem pořadatele Městské kulturní středisko Havířov.

Vstupenky budou v předprodeji k dostání od 200 korun, držitelé průkazů ZTP/P se na akci podívají zdarma. Pro nejmenší návštěvníky je připraveno vystoupení Michala Nesvadby, klauna Hopsalína, i Divadlo Loutkový svět. Chybět nebude chytrý kvíz, ani oblíbená soutěž v přetahování lanem.

Dále čtěte:

Je jí jednadvacet let, právě jde sama pěšky z Havířova do Istanbulu a spí ve stanu