Lipnická „Zelinka“ bude v novém

ilustrační foto

LIPNÍK n.B. – Nové povrchy místních komunikací se budují v Lipníku nad Bečvou. Od července do listopadu bude omezen provoz na ulici Na Zelince, a to včetně chodníků pro pěší.

„V termínu od 15. července do 15. listopadu zde budou probíhat stavební práce na opravě povrchů místních komunikací III. tř. a IV. třídy. Jedná se o úsek od křižovatky s ulicí Bratrská po křižovatku s ulicí Za Porážkou,“ sdělil tiskový odbor města.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Objízdná trasa bude po dobu úplné uzavírky vedena po místní komunikaci ulicí Bratrská, ulicí Piaristická a dále po místních komunikacích ulicí Souhradní, Na Bečvě a Za Porážkou, a to obousměrně. Úplná uzavírka se předpokládá pouze po dobu samotné pokládky asfaltové vrstvy.

„Při průjezdu dotčenými úseky stavby prosím respektujte přechodné dopravní značení a dbejte případných pokynů příslušných pracovníků prováděcí stavební firmy,“ vyzývá radnice.