Neznámý násilník napadl v Zábřehu seniora a zranil ho. Poznáváte svědka na videozáznamu?

ZÁBŘEH – Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o poskytnutí informací, které by přispěly k objasnění případu fyzického útoku na 80letého seniora v Zábřehu. Ten se stal 17. července kolem 18. hodiny. Kriminalisté zajistili kamerový záznam, na němž je zachycen pohyb osoby, která by svou výpovědi mohla přispět k objasnění okolností případu.

Šumperští kriminalisté prověřují okolnosti závažné trestné činnosti, které se měl dopustit prozatím neznámý útočník. Ten v sobotu 17. července v době kolem 18 hodiny v Zábřehu v prostoru hřiště mezi železniční zastávkou Zábřeh na Moravě a Motelem Zábřeh (v lokalitě ulic Dlouhá a Postřelmovská) fyzicky napadl 80letého seniora. Senior byl s vážným zraněním hlavy hospitalizován v nemocnici. „Kriminalistům se podařilo zajistit kamerový záznam, na němž je zachycen pohyb osoby, která by svou výpovědí mohla přispět k objasnění okolností případu,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

 Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policisté žádají osobu zachycenou na videozáznamu, případně další svědky, kteří osobu poznali nebo mají informace, které by mohly přispět k objasnění případu, aby volali linku 158, nebo přišli na nejbližší policejní služebnu. Pomoci může i zdánlivě bezvýznamná informace.