Otrokovice slavnostně otevřou nový skatepark prvními závody

Ilustrační foto

OTROKOVICE – Nadšenci do skateboardu, BMX kol, in-line bruslí, koloběžek či horských kol se dočkali. V neděli 1. srpna se v Otrokovicích na Trávníkách slavnostně otevře nový skatepark za dopravním hřištěm, který se rovnou stane dějištěm prvních závodů. Součástí bude i hudební program a občerstvení.

Slavnostní otevření proběhne stylově konáním závodů v BMX, Scooteringu a Skatu. Sportovci prověří své dovednosti už od ranních hodin, ti nejlepší z každé kategorie pak získají hodnotné ceny. Po celý den se diváci mohou těšit na skvělé jídlo a pití a na rodiče s dětmi bude od 10 do 15 hodin čekat další doprovodný program. Zábava potrvá až do večerních hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Nový skatepark bude poté otevřen ke sportu a odpočinku široké veřejnosti. „Věřím, že toto free-timeové hřiště potěší nejen děti a mládež, ale i dospělé. Skatepark a další plánované sportoviště pumptrack vhodně doplní nabídku sportovních aktivit v našem městě,“ sdělila starostka Hana Večerková.

Akce se uskuteční za příznivého počasí. Pokud by se kvůli špatným podmínkám musela odvolat, přesune se na následující neděli 8. srpna.