Řidič na Kroměřížsku naboural do elektrorozvaděčů a ujel. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

KROMĚŘÍŽSKO – Kroměřížští policisté vyšetřují dopravní nehodu, při níž dosud neznámý řidič způsobil havárii a z místa odjel. Hledají proto případné svědky, kteří by jim pomohli událost objasnit. Dnes o tom informovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

K nehodě došlo 5. července v 5:15 v obci Těšánky. „Neznámý řidič pravděpodobně vozidla značky Škoda Octavia černé barvy jedoucí směrem na Roštín nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a vyjel vpravo mimo komunikaci na travnatý pás, kde narazil do dvou elektrorozvaděčů. Po nehodě na místě zastavila ještě dvě další vozidla jedoucí stejným směrem a také šedá avie, která jela opačným směrem. Po chvíli tato vozidla odjela. Z místa následně odjel i neznámý řidič, aniž by nehodu oznámil,“ popsala Simona Kyšnerová. Škoda je vyčíslena na 60 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté nyní žádají o pomoc případné svědky a všímavé občany, kteří poškozené auto pravděpodobně značky Škoda Octavia někde viděli. Zavolat mohou na telefonní číslo kroměřížských dopravních policistů 735 780 170 nebo na bezplatnou linku 158. „Hledáme také řidiče, kteří po nehodě na místě zastavili. Jejich svědecká výpověď by nám mohla pomoci při vyšetřování této dopravní nehody a také při ztotožnění neznámého řidiče. Zároveň apelujeme na samotného aktéra nehody, aby se přihlásil na policii,“ vyzvala mluvčí.

Foto: Policie ČR