Znojemská policie žádá o spolupráci další svědky tragického střetu auta s chodcem

zdroj: Google Maps

ZNOJMO – Znojemští dopravní policisté žádají o spolupráci další svědky střetu osobního auta s chodcem, ke kterému došlo v obci Nový Šaldorf-Sedlešovice.

Tragická událost se tam stala pár minut před půl jednou hodinou v noci z pondělí na úterý v blízkosti autobusové zastávky na silnici č. 413 nedaleko autoprodejny. Devětatřicetiletý muž utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. „Řidič osobního vozidla zraněn nebyl a alkohol před jízdou nepil. Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího šetření. K řádnému objasnění této tragické dopravní nehody uvítáme od občanů další svědectví. Pokud tudy někdo například projížděl ještě krátce před nehodou a má záznam uložen v palubní kameře, budeme rádi za jeho poskytnutí. Volat můžete na linku 158 nebo přímo dopravním policistům na pevnou linku 974641257 nebo na mobilní telefon 724189025. Děkujeme za spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.