Znojemský festival Šramlfest láká na hudbu, divadlo i výtvarno

Znojmo – těšte se na akci plnou hudby, ale i divadla a výtvarna. Festival Šramlfest 2021 nabídne poslední červencový víkend již počtrnácté jak alternativní, tak pouliční, klubovou i jinou kulturu a to v historickém centru města.
Na své si přijdou nejen příznivci multižánrové hudby, ale i milovníci skvělého jídla a nápojů. Samozřejmostí bude víno od místních vinařů, které si zamilujete. Dvoudenní přehlídku neobyčejných hudebních i divadelních zážitků si nenechte ujít!

Program bude rozmanitý, nejmenší návštěvníky určitě potěší divadelní hra Kryštůfek a lesní bytosti z divadla Pruhované panenky, pro dospělé vystoupí divadelní Teatr Novogo Fronta. Z hudebních unikátů uslyšíte české Acoustic Needles, Toot Ensemble, nebo již známou elektropopovou kapelu MIDI LIDI. Ze zahraniční scény vás překvapí německé psychedelické trio Mother´s Cake, nebo maďarské kapely Freakin´ Disco s neskutečnými vizuálními efekty a ColorStar se svou alternativní taneční hudbou.

Podrobný program naleznete na webových stránkách Šramlfest, kde koupíte i vstupenky. Akce se koná 30.-31. července 2021 v prostoru Na Káře, což je kouzelná vyhlídka pod Mikulášským kostelem v centru Znojma. Nenechte si tuto jedinečnou akci s neopakovatelnou atmosférou ujít, jste srdečně zváni!