Máte rádi guláše z kotlíku? Těšte se na září!

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Není gulášek jako gulášek. Své o tom ví všichni, kdo se pravidelně účastní gulášfestů nebo soutěží ve vaření kotlíkových gulášů. Ochutnat vzorky, potěšit mlsné jazýčky a navnadit chuťové buňky, to je to, oč tu běží. A příležitost k tomu může být již brzy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Přestože loňský, šestý ročník prostějovské soutěže ve vaření kotlíkových gulášů zhatil koronavirus, letos se mu to snad už nepovede. Okrašlovací spolek a Jiří Petricius plánují gurmánské vaření gulášků na poslední zářijový týden.

Týmy se mohou hlásit na na e-mail: miladasokolova@seznam.cz, a to do 31. července!

„Vstupné bude opět dobrovolné, výtěžek akce by byl věnován na transparentní účty Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi ze Ptení,“ informuje předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova Milada Sokolová.

Pokud patříte k lidem, kteří mají ke kotlíku a vařečce vztah a nebojí se výzev, ani konkurence, přihlaste se ještě dnes! Gulášků totiž není nikdy dost!