Rokytnice se pyšní novými zastávkami i parkovištěm

Foto: město Vsetín

VSETÍN – V posledních dnech byly na ulici Okružní v Rokytnici dokončeny dvě souběžné rekonstrukce. Došlo k opravě místní silnice a přibyla také parkovací místa.

V loňském roce proběhla první etapa stavebních prací, na kterou město letos navázalo etapou druhou. V úseku od bytového domu číslo 445 po křižovatku za mostem přes Rokytenku u domu číslo 420 byla opravena komunikace, parkoviště, došlo k předláždění chodníků na autobusových zastávkách a výměně přístřešků s lavičkou a odpadkovým košem. Zábradlí u základní školy bylo vyměněno za silniční třímadlové. Tato akce si vyžádala z městského rozpočtu necelých 6 milionů korun.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Další změnou prošel 100 metrový úsek od domu číslo 443 až po dům číslo 434. „Během této akce vzniklo na ulici Okružní osmnáct nových parkovacích stání a jedenáct dalších bylo opraveno. Současně došlo v uvedeném úseku k opravě vozovky při zachování nynějšího směrového a šířkového uspořádání,“ upřesnil starosta Jiří Růžička. Za tyto stavební práce město zaplatilo 1,5 milionu korun.