Teriér napadl křížence, pes má poraněnou nohu

Ilustrační foto

BRNO – K mladému muži venčícího svého křížence přiběhl teriér a napadl jeho psa. Ten má nyní poraněnou nohu, na kterou kulhá.

V zahrádkářské kolonii u Černovické ulice šel na procházku mladý muž se svým psem. Z ničeho nic se proti nim rozběhl teriér a než stačil páníček cokoliv udělat, zaútočil. Obrátil se proto na tísňovou linku a na místo dorazili strážníci. Těm sdělil, že jeho zvíře sice nemá viditelné zranění, kulhá ale na nohu, do které se mu teriér zakousl. Hlídka také našla jednatřicetiletého majitele, který svou chybu uznal a napadení potvrdil. Stalo se tak z toho důvodu, že jeho pes podhrabal oplocení a utekl z pozemku. „Majitele napadeného psa ujistil, že veškeré náklady spojené s veterinárním ošetřením uhradí,“ dodává tiskový mluvčí městské policie Pavel Šoba. Strážníci oběma vysvětlili další postup a případ postoupili správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.