Záchranáři asistují amatérským sportovcům na Olympijském festivalu v Brně

zdroj: ZZS JMK

BRNO – V pátek odstartoval Olympijský festival Brno. Nabídne živé přenosy i řadu sportovišť. Na návštěvníky čeká řada sportů, které si mohou vyzkoušet a zažít přitom napětí i zábavu, podobně jako čeští sportovci na olympiádě. Hlavním posláním je inspirovat děti k pohybu.

Brněnští záchranáři jsou připraveni na místě pomoci velkým i malým pacientům v případě, že by se někdo zranil nebo měl jakékoliv jiné potíže, např. alergickou reakci či nevolnost z horka. Za tímto účelem do areálu přivezli jejich velkokapacitní vůz, který bude fungovat jako stacionární ošetřovna. „Naše posádka je ve střehu, ale buďte na sebe opatrní, abyste nás potřebovali co nejméně,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Olympijský festival Brno se koná 23. 7. až 8. 8. v areálu SKP Kometa Brno u koupaliště Riviéra od 9 do 19 hodin, v pátek a sobotu do 20 hodin. Vstupné 50 Kč, děti do 12 let, ZTP a senioři mají vstup zdarma. MHD autobusem č. 52 do zastávky Bauerova (Olympijský festival). Tramvají č. 1 do zastávky Pisárky a poté cca 15 minut pěšky. Další informace najdete zde.