Policisté hledají svědky napadení v tramvaji. Jste to právě vy?

PRAHA – K napadení cestujícího a rozbití okna v tramvaji číslo devět došlo na konci května. Policisté zadrželi pachatele, ovšem potřebují vyslechnout důležité svědkyně. Pokud jste v tramvaji, směřující do zastávky Vozovna Motol byli, kontaktujte prosím policii.

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se odehrál v sobotu devětadvacátého května v tramvaji číslo devět směřující do zastávky Vozovna Motol,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. K roztržce mezi čtyřmi osobami došlo v této tramvaji během jízdy a to v době mezi 22:30 a 22:40 hodin. „Tři podezřelí napadli jednoho z cestujících a také poškodili a následně rozbili skleněnou výplň okna tramvaje,“ upřesnil mluvčí.

Konflikt pokračoval i na zmíněné zastávce. Pachatelé byli bezprostředně po činu dopadeni a probíhají úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Kriminalisté však potřebují v tomto případu vyslechnout i další svědky, kteří byli incidentu přítomni. Zejména se obrací na dvě ženy, které měly incident přímo před očima. Pokud se poznávají, nechť kontaktují policii prostřednictvím linky 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.