Příbram čeká už příští čtvrtek Jágr s Plekancem. Jak bude vypadat fanzona Rytířů?

Ilustrační foto: pribram.eu

PŘÍBRAM – Ve čtvrtek 5. srpna se na příbramském zimním stadionu odehraje předextraligové utkání Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava. Před začátkem utkání bude pro fanoušky připravena také fanzona s doprovodným programem.

„To, že se nám podařilo, vyjednat všechny podmínky pro tento zápas, osobně považuji za známku toho, že v Příbrami jdeme správnou cestou a daří se nám sportovní oblast rozvíjet. Pakliže bude Jágr zdravý, tak se na příbramském stadionu objeví nejlepší hráč planety své doby,“ těší se ředitel SZM Příbram Jan Slaba.

Vstupenky

Vzhledem k rekonstrukci kladenského stadionu se odehrají „domácí“ utkání na stadionech v okolí města. Úvodní duel s Jihlavou čeká Kladno 5. srpna v Příbrami. Přijďte fandit, s A týmem přijede i Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec. Vstupenky lze zakoupit online za cenu od 100 do 160 korun.

Rytířská fanzona

Rytíři chtějí nabídnout hokej svým fanouškům v okolních městech s co největším zážitkem. Vedle zápasů samotných se mohou návštěvníci těšit i na fanzonu. Ta bude otevřena v den utkání od 14:00. Připravena bude střelnice, kde si bude možné zastřílet na bránu a vyzkoušet další dovednostní disciplíny, najdete tu stánek s klubovým merchandisingem, stánky s občerstvením, skákací hrad a mnoho dalšího.