Prostějovské léto zve na Mňágu a Žďorp

PROSTĚJOV – Po prvním koncertě, při němž zazářila na letní kulturní scéně hudební skupina STEIN27, se do Prostějova chystá legenda – Mňága a Žďorp. Fenomenální zážitek vypukne ve čtvrtek 29. července ve 20.00 hodin. Nenechte si ho ujít a přijďte taky!

„V letošním programu jsme se snažili, aby si na to své přišel opravdu každý. Věříme, že program Prostějovského léta bude generačně zajímavý,“ libuje si náměstkyně primátora Milada Sokolová, která má kulturu ve městě ve své pracovní náplni.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Ve čtvrtek se na náměstí TGM rozezní pecky od Mňágy a Žďorp. Jejich předskokany budou skupiny HARD a FRAGMENT. Program Prostějovského léta je prakticky stále na svém začátku. O čtrnáct dní později se můžete těšit na Lauru a její tygry, do konce prázdnin do Prostějova zavítá Pokáč, Michal Hrůza nebo Hana Zagorová.

Vzhledem k vládním nařízením je třeba přistoupit k epidemiologickým opatřením, která jsou nezbytná:  Pro vstup do sektoru u podia je nutné předložit doklad o negativním výsledku antigenního nebo PCR testu, doklad o ukončeném očkování, či doklad o prodělané nemoci COVID19. Také je možné se testovat vlastním zakoupeným testem před odpovědným pracovníkem – před vstupem do sektoru.