Staňte se zvířecím detektivem v ZOO Brno a vyzkoušejte venkovní únikovou hru

Brno – ve zdejší zoologické zahradě přichystali pro malé i velké zábavnou únikovou hru Zvířecí detektiv, za pokladem surikat. Při této hře se jistě nudit nebudete! Vaším úkolem totiž bude vyřešit zapeklitý případ u místních zvířecích obyvatel.

Kromě toho, že se dozvíte společně s dětmi spoustu užitečných informací, naučíte se také detektivním praktikám. Po vyřešení všech úkolů získáte svůj vlastní odznak! To už stojí za to, co myslíte? A kromě velké legrace a zábavy zakoupením hry přispějete na krmení surikat v této ZOO.

Hru zakoupíte na webových stránkách zde za 299 Kč. Provázet vás bude aplikace v telefonu, která postupně odkrývá trasu, zadává úkoly a kontroluje správná řešení. Zvládnete pokořit připravené nástrahy a dostat se do cíle v časovém limitu?

Venkovní únikovou hru si užijí rodiny s dětmi, ale i jednotlivci. Trasa začíná v ZOO Brno u surikat, na adrese U Zoologické zahrady 46, Brno. Hra zabere přibližně 1,5 hodiny, délka trasy činí cca 1,3 km. Přijďte se pobavit a otestovat své vědomosti, jste srdečně vítáni!