Přerov má nový nadjezd a pokračuje v opravách komunikací

PŘEROV – Už žádné nebezpečné přejíždění železničního přejezdu. V Přerově uvedli do provozu nový nadjezd, vedoucí přes železniční trať v Dluhonicích. Dále se opraví krajská silnice na ulici Předmostská.

Nový nadjezd je součástí rozsáhlé rekonstrukce železničního uzlu, která přijde stát na 3,8 miliardy korun a potrvá do konce roku 2022. „Stavba doslova rostla před očima, a i přes omezení díky pandemii se zhotoviteli podařil odvést obrovský kus práce. Patří jim i všem pracovníkům za to velké díky,“ sdělil radní Tomáš Navrátil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na akci bude navazovat oprava krajské silnice III/01857 na ulici Předmostská, Přerov – Dluhonice. Termín této etapy oprav je od 2. srpna do konce měsíce. „Následovat bude úplná uzavírka nájezdu na Dluhonské mosty, od 1.9. – 4.9. Poslední etapa bude v ulici Dluhonská, od 6.9. do 12.9,“ vysvětlil Navrátil s tím, že objízdná trasa do Dluhonic v první etapě povede právě přes nový nadjezd. „Dávejte na sebe pozor a buďme k sobě ohleduplní,“ dodává.