Rádi byste na Mohelnický Folk Fest? Organizátoři brzo uvolní do prodeje další vstupenky

foto facebook

MOHELNICE –Tisíce příznivců folku, country a bluegrass muziky zamíří poslední srpnový víkend do Mohelnice, kde se festival v areálu městských sadů koná Mohelnický Folk Fest. Dříve jsme vás informovali o tom, že vstupenky do Mohelnice jsou již vyprodány, organizátoři ale uvolní do prodeje další vstupenky v případě příznivé epidemiologické situace. Nyní vám můžeme přinést dobrou zprávu, za pár dnů si budete moci zakoupit další vstupenky.

Mohelnický Folk Fest kamenná víkend plný muziky, příjemné atmosféry, kamarádství, úsměvů, stanování, muzicírování nejen na pódiu, ale i v celém areálu při večerním jamování či společného zpívání u tradičního táborového ohně. V tomto článku jsme vás informovali, že vstupenky na festival, který se uskuteční poslední srpnový víkend 27. až 29. srpna v areálu městských sadů Mohelnice, jsou již beznadějně vyprodány. Jelikož od srpna dochází u kulturních akcí k dalšímu rozvolnění, mohli organizátoři avizovat uvolnění dalších vstupenek do prodeje. Prodej bude zahájen 3. srpna v 16 hodin, vstupenky si budete moci zakoupit na tomto odkazu. Vstupenky na bouzovskou část festivalu jsou již vyprodány.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .