Zámek láká dětské návštěvníky na zajímavou novinku

Foto ilustrační

HRADECKO – Dětští milovníci hradů a zámků zajásají nad zábavnou aktivitou v podobě pracovních listů, které jsou připraveny jak pro školní, tak i školkové děti. Na posezení u poháru láká také zámecká kavárna.

O letních prázdninách hlásí zvýšený počet dětských návštěvníků nejen zámek Hrádek u Nechanic, jde přitom jak o rodiny s dětmi, tak i dětské tábory. Pro ně jsou připraveny nové pracovní listy se sadou pastelek a jsou určeny dětem ve věku od tří do deseti let. Pro školkové děti jsou nachystány omalovánky a spojovačky, pro předškoláky a malé školáky zase varianta o historii zámku. Zájemci si je zakoupí na pokladně před prohlídkou, po jejím absolvování si mohou ověřit, jak byli pozorní. „Mé děti mají podobné akce moc rádi, já byla v jejich věku spíše na sport. Určitě se do Nechanic vypravíme,“ usmívá se mladá maminka z Hradce Králové Dana P.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.