Legendy motosportu míří do Týna!

TÝN NAD VLTAVOU – Poprvé v jedenáctileté historii zavede trasa účastníky sportovně-společenské akce Rallye Berounka Revival do Týna nad Vltavou! Akce není určena jen pro bývalé automobilové závodníky, ale i pro příznivce historických závodních a sportovních automobilů, tak si to nenechte ujít. Jaké vozy uvidíte?

Ve startovní listině najdete všechny typy soutěžních škodovek s motorem vzadu, od „embéčka“ po Škodu 130 L/A, početné zastoupení budou mít Trabanty a Lady reprezentující produkci bývalé RVHP. Pestrá bude i paleta vozů ze západu. Od Audi Quattro, přes Forda Sierru Cosworth, Porsche 911, různé typy BMW až po Alfy Romeo a další atraktivní vozy. Mezi účastníky bude i několik zahraničních posádek z Francie, Německa, Polska a Litvy. Aktivní působení v motosportu si účastníci připomenou na uzavřených úsecích určených pro jízdu na čas. Nejbližší bude na farmě v Jarošovicích a na letišti v Bechyni. Přístup tam bude omezený a musíte se řídit pokyny organizátorů.

Pokud nechcete legendy motoristického sportu minout, vydejte se 31. července na parkoviště před Sokolovnu v Týně nad Vltavou. První vůz by se tam měl objevit v půl dvanácté, poslední posádka odsud bude odjíždět kolem půl druhé.