O víkendu očkují v Jihlavě pouze dvoudávkovou Modernou

Ilustrační foto

JIHLAVA – Velké očkovací centrum Jihlava-Hruškové Dvory vyčerpalo vakcíny Johnson & Johnson, a tak bude během tohoto víkendu očkovat vakcínou Moderna. Jednodávkové vakcíny Johnson & Johnson budou znovu k dispozici po jejich dodání.

Neregistrovaným zájemcům o očkování bude ve dnech 31. 7. – 1. 8. v jihlavském očkovacím centru nabídnuta pouze vakcína Moderna. Očkování bude po oba dny probíhat v době od 7 do 13 hodin. Vakcína Moderna je dvoudávková, proto bude zájemce muset absolvovat ještě jedno očkování v domluveném termínu.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Další termíny pro očkování jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson budou zveřejněny příští týden na webových stránkách Kraje Vysočina a na oficiálních stránkách očkování na Vysočině.

Na očkování vakcínou Pfizer/BioNTech je prozatím i nadále potřeba registrace, kterou lze jednoduše provést přes tento odkaz.  Termíny jsou nyní nabízeny v řádech hodin, maximálně dnů.