Pohřešovaný mladý muž na Jesenicku byl nalezen bez známek života

Do pátrání se zapojili i členové Horské služby se psy, foto HS Jeseníky

JESENICKO – Pohřešovaný 26letý muž ze Staré Červené Vody na Jesenicku byl včera nalezen bez známek života. Informovala o tom policie. Mladý muž napsal začátkem července svému bratrovi sms, že se loučí se životem a odešel neznámo kam.

„Dovolte mi, abych Vám i občanům poděkovala nejen za pomoc při pátrání, ale také za zveřejnění naší výzvy o pohřešování 26letého mladíka ze Staré Červené Vody, po kterém jsme pátrali od 5. července. Bohužel mladý muž byl během včerejšího dne nalezen bez známek života,“ informovala policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Rodina ohlásila pohřešováni mladého muže v pondělí 5. července. Bratrovi napsal sms, že se loučí se životem a odešel neznámo kam. Do rozsáhlé pátrací akce se v dalších dnech zapojili profesionální i dobrovolní hasiči, policisté, členové Horské služby, psovodi, potápěči, místní obyvatelé a další veřejnost.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .