Těšte se na autentické bojové ukázky, užijete si vojenský den s bohatým programem

Jižně od Brna se nachází největší zábavní park s vojenskou tematikou Army park Ořechov. Nejen milovníky všeho vojenského nadchne připravovaná akce Léto s vojenskou historií.

Přijďte se podívat na autentické bitvy, které nikde jinde neuvidíte. Kromě unikátních bojových ukázek se můžete těšit na další bohatý program. Uvidíte zde dobové tábory, nachystána je také burza a prodej militarií. Samozřejmostí bude široký výběr občerstvení a nápojů.

Zbude-li vám čas a chuť, nezapomeňte na expozici vojenské historie ve vojenském muzeu. V muzeu uvidíte vojenskou historickou i současnou techniku. Prohlédnete si vojenské podzemní objekty v bunkru, například hangáry na raketové nosiče. Určitě vás zaujmou i drobné exponáty, které mapují armádní historii a současnost.

Nenechte si ujít tuto lákavou akci. Aktuální ročník se koná 21. srpna 2021 v Army parku Ořechov, Ořechov u Brna 740. Areál bude otevřen od 10.00. Připravované bitvy uvidíte v 11.00 a v 15.00. Základní vstupné na místě činí 130 Kč, zlevněné 90 Kč. Předprodej cenově zvýhodněných vstupenek naleznete zde. Přijďte a užijte si jedinečnou zábavu!