Víkendový tip pro malé i velké: Přenocujte na hradě v Polné

JIHLAVA – Všechny zájemce o historii čeká již tuto sobotu v Polné první letošní Noc na hradě. Kromě speciální prohlídky pobaví návštěvníky i různé hry či večerní opékání špekáčků. Po skončení programu mohou zájemci přespat pod širákem na hradním nádvoří.

Akce letos proběhne dvakrát, poprvé v sobotu 31. července a pak v sobotu 28. srpna. Začátek hradní noci je v sedm hodin večer a konec v neděli v osm hodin ráno. Součástí programu bude kostýmovaná prohlídka, která návštěvníky zaručeně posune zpátky v čase. Připraveny jsou zábavné hry pro děti, ale i dospělé. A co teprve poslech tajemných pověsti z Polné a jejího okolí.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V ceně 100 korun na osobu je zahrnuto večerní občerstvení (špekáčky, chléb, čaj), výše zmíněný doprovodný program, dáreček na památku a možné přenocování v areálu hradu (v tom případě je nutno vzít s sebou spacák a karimatku). Vstup na akci je ideální zarezervovat předem, a to na emailové adrese muzeum@muzeum-polna.cz nebo na čísle 567 212 336.