Po nehodě u Slušovic skončil jeden z řidičů v nemocnici. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

ZLÍNSKO – Dopravní policisté vyšetřují nehodu z uplynulého úterý. Na křižovatce u Slušovic se při předjíždění střetla dvě auta. Havárie se neobešla bez zranění.

K nehodě došlo v úterý 27. července krátce po poledni na čtyřproudové silnici vedoucí ze Slušovic ke křižovatce na Vizovice a Zlín. „Řidič Škody Fabia jedoucí od Slušovic v pravém jízdním pruhu při přejíždění do levého jízdního pruhu narazil zadní částí svého vozidla do vozu Opel Insignia, který v tomto pruhu právě jel. Řidič vozidla Opel utrpěl při dopravní nehodě dosud nespecifikované zranění, s nímž ho záchranáři převezli do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Škoda na obou autech je předběžně vyčíslena na 130 tisíc korun. Alkohol policisté u obou řidičů vyloučili dechovou zkouškou.

Policisté žádají o pomoc při vyšetřování případné svědky havárie. „Pokud jste byli svědky této dopravní nehody, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala Monika Kozumplíková.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR