Přesvědčte se v kině, že slyšet myšlenky lidí není žádná legrace

TÁBOR – Josef je spisovatel, který jednoho dne získá nečekanou schopnost, a sice mimořádný sluch v podobě zaječích uší. Ten mu umožňuje výborně slyšet nejenom hlasy dalších lidí, ale především jejich myšlenky. Příběh o tom, jak se vám může převrátit život vzhůru nohama ze dne na den, uvidíte už zanedlouho.

Postava hlavního hrdiny byla napsána přímo na tělo Miroslavu Krobotovi, uznávanému českému režisérovi, který se ve zralém věku stal oceňovaným a oblíbeným hercem. V roli jeho nejlepšího přítele se představí legendární Oldřich Kaiser„V případě Oldřicha Kaisera měl Martin Šulík jemnou obavu, zda není příliš odvážné požádat ho o spolupráci. Nakonec ale diváci uvidí, proč tuto roli hraje právě on,“ odtajňuje pozadí filmu jeho producent Rudolf Biermann s tím, že naopak velmi lehké bylo obsadit ženské postavy. Manželku hlavního hrdiny ztvárnila Zuzana Kronerová, která s režisérem Martinem Šulíkem spolupracovala poprvé. „Já jsem už ani nedoufala, že budu s Martinem Šulíkem natáčet,“ říká oblíbená herečka.

Roli přítelkyně hlavního hrdiny hraje Alexandra Borbély a spisovatelovu dceru si zahrála Táňa Pauhofová. V dalších rolích vás čeká Zuzana Mauréry, Réka Derzi, Vladimír Obšil, Tomáš Turek, Eva Bándor a další. Podaří se hlavnímu hrdinovi narovnat rodinné vztahy? Odpověď vám přinese Muž se zaječíma ušima v Kině Svět v Táboře 15. srpna ve 20 hodin.