Při střetu s osobním autem u Vodňan zemřel mladý motocyklista

Při střetu s osobním vozidlem u Vodňan zemřel mladý motocyklista (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Další tragická nehoda se stala ve čtvrtek v odpoledních hodinách nedaleko Vodňan. Srazil se zde motorkář s osobním automobilem. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Mladý motorkář bohužel zraněním na místě podlehl.

K nehodě došlo ve čtvrtek 29. července 2021 krátce po půl třetí odpoledne v obci Újezd nedaleko Vodňan. „Nehoda se stala pravděpodobně tak, že ve směru na Vodňany projížděl obcí Újezd řidič vozidla značky Renault. Za ním jel motocyklista na motocyklu značky Honda.  Řidič osobního vozidla začal odbočovat vlevo, přitom došlo ke střetu s mladým motocyklistou, který ho v tu chvíli předjížděl,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Mladý motocyklista podle informací policie při pádu narazil hlavou do zdi domu. Utrpěl velmi vážná zranění, kterým, přes veškerou snahu záchranářů, podlehl. Na místě byl rovněž vrtulník letecké záchranné služby. „Přesné příčiny a okolnosti této tragické nehody jsou v šetření strakonických dopravních policistů,“ dodala policejní mluvčí.