Přijďte si zadebužírovat na Prima Fresh festival 2021. Nebudete litovat!

bosch,fresh,festival,praha

PLZEŇ – Dva dny gastronomických zážitků, po oba dny na cooking stage Zdeněk Pohlreich, vybrané místní podniky i extrémní catering, delikatesy oceněné „Oskarem“, vinařství, pivovary, bary, a hlavně pohodová atmosféra. To vše vám přinese Prima Fresh festival 2021!

Čekají vás tu rozmanité chutě a vůně exotiky, ale také voňavá pečená žebírka s BBQ omáčkou, šťavnaté kousky vepřového pastrami, kouřem ovoněné steaky přímo z grilu nebo křehké maso z mořských ryb a pochopitelně vyhlášené místní restaurace a bude toho mnohem víc.

Mexická restaurace Pancho´s vám třeba nabídne burritos con pollo nebo tacos con cerdo. Podnik Detail Sushi vám zase naservíruje sushi rolky v designové řase nebo třeba poké wakame. Street food Vietnam svým pouličním menu naladí vaše chuťové buňky jarními závitky, smaženými krevetami nebo krevetovými knedlíky. Diváky kuchařských show určitě nezklame menu od Chili Ta Thuy, které bude připravovat veganský podnik Jídlo baví a také nadšenci pro grilování Chick-Tricks. Tady se bude servírovat například trhané kuřecí maso s mrkví, pikantním nakládaným mangem, kedlubnou a koriandrem, kokosová slanina, bazalková majonéza, rýžový chips

Oba festivalové dny se můžete těšit na populárního Zdeňka Polreicha, který je tváří festivalu již několik let. Nebude zde chybět ani známý kuchař Pavel Sapík, kapitán českého nároďáku Honza Horký, odborník na přípravu hmyzu Petr Ocknecht, specialista na kávu Roberto Trevisan nebo šéfredaktorka časopisu Prima Fresh Klára Michalová. Milovníci sladkého zajásají, protože pozvání přijala autorka kuchařek a uznávaná cukrářka Iveta Fabešová.

Milovníci lahodných nápojů si budou moci vybrat mezi širokou nabídkou chutných káv, nebo znamenitých moravských vín. Pivaři zase najdou to nejlepší v Pivní zóně, kde budou vybrané minipivovary lákat k ochutnávce svých speciálů. Kdo raději místo vína něco míchaného nebo tvrdšího, přijde si na své v barové a chillout zóně. Míchané drinky doveze pojízdný PICNIC PUNX trailer bar a z nabídky ginů si bude možné vybrat u Gin Mare – Premier Wines & Spirit.

To všechno je jen krátký výčet toho, co si pro vás Prima Fresh festival 2021 připravil. Snad jen zbývá dodat, že nezapomněl ani na děti. V MonPeri Baby zóně pro kojence a batolata najdou maminky a jejich ratolesti zázemí pro kojení, krmení, přebalování a odpočinek. Zdarma zde budou k vyzkoušení plenky a ubrousky MonPeri. Větší děti zabaví Primáček, zábavné atrakce nebo kreativní koutek pro malé zvídavce.

Prima Fresh festival Plzeň
14. – 15. 8. 2021
lokalita: Park za OC Plzeň Plaza, Plzeň

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit na webu festivalu. Cena vstupného v předprodeji na oba festivalové dny je 150 korun. ZTP a děti do 140 cm mají vstup na festival zdarma. Nově je letos možné ke vstupence za symbolickou cenu získat festivalovou skleničku na víno od Crystalexu. Za 179 korun je v ceně dvoudenní vstup včetně skleničky.

Zdroj: Městský obvod Plzeň 3