Zachráněná auta, vypátraný mladík a zadržený delikvent. Jihlavští strážníci opět zabodovali

JIHLAVA – Městská policie Jihlava má za sebou sérii povedených zákroků a také úspěšné pátrání. V posledních dnech strážníci zadrželi celostátně hledaného, vypátrali pohřešovaného mladíka a zpacifikovali agresivní opilou ženu, která ničila auta.

Městským strážníkům a asistentovi prevence kriminality se ve čtvrtek 29. července hned po ránu povedl úspěšný zákrok. Na Sokolovské ulici v Jihlavě vypátrali muže, který se vyhýbal nástupu do vězení. Zadržený muž samozřejmě zapíral, nebylo mu to ale nic platné. Hledání v databázi strážníkům potvrdilo, že je skutečně v celostátním pátrání.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

O další práci městských strážníků se postarala opilá žena, která u jednoho z jihlavských obchodních domů ničila zrcátka zaparkovaných vozidel. Jelikož byla silně agresivní, byly proti ní použity donucovací prostředky, a poté žena v doprovodu strážníků putovala na záchytku.

Třetí úspěšný zákrok se strážníkům povedl dnes v noci. Během několika minut našli pohřešovaného mladíka, který se nevrátil domů. Mladý muž byl nalezen v Benešově ulici a následně předán rodičům.