Kino Oko v Šumperku dnes láká na českou parodii, večer nabídne debatu s tvůrci

ŠUMPERK – Všech pět dílů české seriálové parodie a debatu s tvůrci na zahradě kina dnes nabídne kino Oko v Šumperku. Komponovaný večer začíná v 18 hodin promítáním seriálu ve velkém sále kina, ve 21 hodin na zahradě filmoví tvůrci povyprávějí o zákulisí filmové a televizní tvorby. Další promítání na zahradě se uskuteční 16. srpna.

Dnes od deváté večerní nabídne kino Oko v Šumperku další debatu s tvůrci v rámci promítání v zahradě kina. Tentokrát s nadějemi českého filmu Jakubem Machalou a Janem Bártkem, kteří mají společně na svém kontě hned dva Anděly za nejlepší videoklipy roku. „Jan Bártek režíroval řadu seriálů, včetně kultovního Kosma. Jakub Machala se etabloval jako reklamní tvůrce a příští rok má premiéru jeho první celovečerní film. Divákům pustí pár svých věcí a povyprávějí o zákulisí filmové a televizní tvorby,“ přibližuje komponovaný večer ředitel kina Kamil Navrátil a dodává, že již od 18 hodin poběží ve velkém sále kina seriál Kosmo Jana Bártka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Do zahrady kina mohou diváci zamířit i o dva týdny později, v pondělí 16. srpna. „Pustíme si legendární, lehce nekorektní seriál Vyšehrad pod názvem Vyšehrad: Seryjál. Poslouží jako ochutnávka k připravovanému filmu. Těšit se mohou zároveň i znalci seriálu, protože v této verzi jsou dotočené nové scény a další překvapení,“ prozrazuje Navrátil. Připomíná, že promítání začne po setmění okolo deváté večerní.