U Velkého Beranova havarovalo osobní auto. Těžce zraněného z vozu vystříhávali hasiči

Vůz zůstal po nehodě zdemolovaný k nepoznání. Foto: HZS Kraje Vysočina

JIHLAVA- Vážná nehoda s těžkým zraněním se stala dnes odpoledne na Jihlavsku. Na místě zůstal převracený vůz, z něhož museli zraněného řidiče vyprošťovat hasiči. Poté jej záchranáři letecky transportovali do nemocnice v Brně.

K nehodě došlo v pondělí 2. července krátce před čtrnáctou hodinou nedaleko kruhového objezdu u Velkého Beranova. „Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Z vozu museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněnou zraněnou osobu. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zraněného řidiče převzali do péče zdravotníci, kteří jej s podezřením na těžší zranění letecky transportovali do brněnského traumacentra. „Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování,“ dodala Petra Musilová.