Uzavírky jsou v plném proudu, v srpnu přibudou další

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Prázdniny jsou časem, na který se těší děti, méně už však všichni motoristé z důvodu částečných nebo úplných uzavírek. Ty mohou zkomplikovat silniční provoz, další se chystá v srpnu na Pražském předměstí.

Centrum královéhradecké metropole o letošních prázdninách ve všední dny bojuje často s kolony aut z důvodu dopravních omezení spojených s opravami silnic. Na objízdnou trasu by si měli dát pozor ti řidiči, kteří zamíří do Veverkovy ulice. Ta bude zcela neprůjezdná v úseku mezi ulicemi Foerstrova a V Lipkách a motoristé budou muset využít objížďku okolními ulicemi. Jedná se o termín od 11. do 24. srpna. „Letní prázdniny jsou zcela logicky vhodným časem pro uzavírání některých úseků, ale připadá mi, že letos, snad i kvůli koronaviru, není v našem městě doprava volnější. Často musím volit i několik různých objížděk, než se dostanu, kam potřebuji. Těším se, až budou všechny práce hotové,“ povzdychl si taxikář Jaromír N.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.