Již tento týden se bude v táborském OČKU očkovat bez registrace

Očkování neregistrovaných osob bude probíhat v táborském očku, ve sportovní hale v Kvapilově ulici (zdroj kraj-jihocesky.cz)

TÁBOR – I táborské velkokapacitní očkovací centrum přichází s možností nechat se naočkovat proti nemoci Covid-19 bez předešlé registrace. První možnost budou mít zájemci již na konci tohoto týdne.

Očkování neregistrovaných osob bude probíhat v táborském očku, ve sportovní hale v Kvapilově ulici. Neregistrovaní se mohou přijít naočkovat v pátek 6. srpna 2021 od osmi hodin ráno do tří hodin odpoledne.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Očkovat se bude látkou Comirnaty od společnosti Pfizer/Biontech a proto je nutné přeočkování po 21 dnech. Poslední očkování v daný den bude zahájeno vždy nejpozději půl hodiny před koncem provozní doby.

K očkování je nutné si připravit občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny. Na místě pak vyplnit dotazník před očkováním. Očkování je určeno pro osoby od 16 let a netýká se samoplátců.