Tragický den na silnicích, u Seloutek zemřel řidič dodávky

foto: HZSOL: PČR

OLOMOUCKÝ KRAJ – Ve středu se na silnicích regionu bouralo ve velkém. Hned před šestou hodinou ráno se stala vážná dopravní nehoda s tragickými následky mezi obcí Seloutky a Prostějovem. Před polednem se zase havarovalo u Mohelnice.

Z prozatím nezjištěných příčin narazil u Seloutek 28letý řidič v dodávce do stromu. Náraz byl bohužel tak fatální, že řidič svým zraněním podlehl na místě a lékař mohl konstatovat pouze smrt. „Na místě byl přítomen soudní znalec z oboru dopravy a u zemřelého byla nařízena soudní pitva,“ sdělila tisková mluvčí policie Miluše Zajícová s tím, že hmotná škoda byla předběžně stanovena na 150 tisíc.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Mezi Mohelnicí a Lošticemi vyprostili zábřežští hasiči pomocí hydraulického rozpínáku zaklíněného a zraněného řidiče osobního auta po srážce s kamionem. Zraněného řidiče kamionu si převzali rovněž do péče záchranáři.