VIDEO: Neznámý muž ukradl naditou kasír tašku v baru. Možná ho někdo pozná

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – V Praze 3 kradl neznámý muž. Vyhlédl si odloženou kasír tašku v baru. Způsobil tak škodu přes dvacet tisíc korun. Pokud podezřelého muže poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Od konce července pátrají policisté z místního oddělení Žižkov po dosud neznámém muži, který v baru v Praze 3 odcizil peněženku obsluze,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Podezřelý muž totiž využil chvilkové nepozornosti obsluhy a zpoza baru si odnesl položenou kasír tašku. „Svým jednáním způsobil škodu za více než dvacet tisíc korun,“ upřesnila mluvčí.

Policisté během vyšetřování tohoto případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je podezřelý muž zachycen. Pokud muže poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte policii prostřednictvím linky 158. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí za trestný čin krádež trest odnětí svobody až na dva roky. Video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.