VIDEO: Policie hledá zloděje kol na Olomoucku. Nepoznáváte ho?

OLOMOUCKO – Policie prověřuje tři případy krádeže kol, ke kterým došlo letos v květnu a v červnu na území Olomouce a v blízkém okolí. Podařilo se jí získat kamerové záznamy, na nichž je zachycen pachatel. Nyní se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže.

K první krádeži jízdního kola došlo okolo půl šesté večer v pátek 21. května před obchodním centrem ve Velkém Týnci. V pondělí 14. června po 15. hodině na ulici Šmeralova v Olomouci se ptala další krádež a poslední evidovaný počin se odehrál před 22. hodinou večerní v pátek 17. června na ulici třída 17. listopadu v Olomouci. „Celková způsobená škoda byla vyčíslena na téměř 40 000 korun,“ objasnila policejní mluvčí Petra Vaňharová. Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy, na nichž je muž zachycen.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pokud muže z přiloženého videa poznáváte nebo máte informaceme, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, neprodleně kontaktuje policisty na kterékoliv policejní služebně, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.