Ženě vadil všudypřítomný pohled ostrahy, rozebrala proto elektrický kartáček na součástky a ty schovala různě po prodejně

Ilustrační foto

BRNO – Ve středu dopoledne navštívila prodejnu na Palackého třídě jednatřicetiletá žena. Rozhodla se tady krást, ale jelikož ji sledovala ostraha, našla si nepochopitelnou zábavu.

Vzala do rukou krabici s elektrickým zubním kartáčkem, ten vytáhla a rozebrala na jednotlivé součástky. Každou z nich pak zvlášť schovala na prodejně. Když se rozhodla k obchodu odejít, zastavil ji pracovník ostrahy s dotazem, jestli u sebe náhodou nemá nezaplacené zboží. To se nepotvrdilo, její počínání však bylo natočeno na kamery, proto přijela na místo hlídka městské policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Té žena prozradila, že se kartáček chystala ukrást, protože ji ale sledovala hlídací služba, rozhodla se alespoň poschovávat kousky kartáčku do různých regálů. Při kompletaci zboží se některé díly nenašly a žena tak způsobila škodu kolem osmi set korun. „Tím se stala podezřelou z majetkového přestupku. Při ověřování osobních údajů navíc vyšlo najevo, že je v hledáčku republikové policie,“ doplňuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Ta se proto bude případem nadále zabývat.