Policisté na Táborsku pátrají po totožnosti tohoto muže

Policisté veselského obvodního oddělení pátrají po totožnosti tohoto muže (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Policisté veselského obvodního oddělení žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže. Jeho fotografii se jim podařilo získat při šetření jednoho z prověřovaných případů. Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku.

Policejní mluvčí Miroslav Doubek uvedl, že se tento muž pohyboval v noční době z 28. na 29. června 2021 na Blatském sídlišti ve Veselí nad Lužnicí. „Vyzýváme tímto na fotografii zachyceného muže, aby byl tak laskav a přihlásil se veselským policistům na jejich služebně na náměstí T. G. Masaryka ve Veselí na Lužnicí,“ žádá policejní mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Zároveň policisté žádají každého, kdo by uvedeného muže na fotografiích poznal, případně měl další poznatky k jeho totožnosti či k jeho pohybu či výskytu ve Veselí nad Lužnicí, aby tyto informace sdělil na výše uvedené adrese.