VIDEO: Dva známí se v opilosti poprali, jeden druhému ukousl ucho

Ilustrační foto

BRNO – Strážníci při kontrole Josefské ulice narazili na třiadvacetiletého mladíka, který měl celé rty od krve. Nejdříve si mysleli, že je poraněný, najevo ale vyšly jiné okolnosti.

Krev totiž patřila pětadvacetiletému muži, který ležel opodál v rudé kaluži. Hlídka ihned zjišťovala, co přesně se událo, oba aktéři shodně popsali, že se poprali a mladší staršímu ukousl kus ucha. Jediným důvodem takového napadení bylo zjištění, že mu natrhl tričko. „Na zemi vedle mladíka leželo ucho, zavolali jsme proto záchrannou službu a poskytli mu první pomoc,“ doplňuje tiskový mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Než přijela sanitka, opatřili si strážníci led a sáček, do kterého ucho vložili, aby ho poté zdravotníci mohli přišít. Napadený muž se dokonce svého známého zastával a stále opakoval, že spor vyvolal sám. Bylo jasné, že oba jsou opilí. Záchranáři zraněného ošetřili a převezli do nemocnice. Případ si převzala republiková policie.