Házením kamenů do okna usiloval cizinec o vstup k ex přítelkyni

Ilustrační foto

BRNO – Dvaatřicetiletý muž cizí národnosti se v sobotu v noci dobýval do bytu své bývalé přítelkyně v Pisárkách. Vstup si vynucoval boucháním do vchodových dveří a také házením kamenů do okna.

Hlídka městské policie kontrolovala právě blízké okolí, když narazila na tohoto podivína. Kolem něj ležela hromada kamení a střepy z rozbitého skla. Ve druhém patře domu byla patrná dvě vysklená okna, která podle svědků poničil právě tento muž. Dotyčný si však vůbec nepamatoval, že by něco takového provedl. Na vině byl alkohol, strážníkům nadýchal do přístroje přes dvě promile alkoholu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Jelikož se cizinec nedokázal vůbec ovládat a hrozilo reálné nebezpečí, že by mohl spadnout pod kola projíždějících aut, strážníci ho předali do péče zdravotníkům, kteří ho odvezli na záchytnou stanici,“ upřesňuje tiskový mluvčí Pavel Šoba. Škoda se nejspíše vyšplhá do pár tisíc korun, případ proto dořeší správní orgán.