Kamera na motorku je spolehlivým partnerem na dlouhé výpravy

Chcete mít přehled o všem, co se děje kolem vás? Pokud jste motorkáři tělem i duší, jistě víte, že kamery, které mohou spolehlivě zaznamenat každou jízdu, určitě nejsou jen doménou osobních automobilů. Digitální svět nás obklopuje, rádi si vytváříme videa a pouštíme si je na projektoru. V zimě podobné vzpomínky na dovolenou mohou přinést příjemné chvilky. Záznam může přijít vhod i z ryze praktických důvodů. Dopravní nehody totiž přicházejí nečekaně, ale s dobrou nahrávkou budete mít výhodu. Potvrdíte tím pravdivost svých slov při výpovědi na policii.

Nevadí mráz ani jiné rozmary počasí

Výhodou určitě nejsou jen miniaturní rozměry, díky kterým rozhodně nebude zařízení překážet při jízdě. Kamera na motorku totiž dovede spolehlivě pracovat i v ranních mrazech a nevadí jí ani velká letní vedra. Velkým bonusem je i vodotěsnost. Široký úhel záběru pak značí, že si nahrajete i záznam z chodníku nebo okraje silnice a budete mít přehled o všem, co se během vaší cesty vlastně událo. GPS modul vám také umožní zdokumentovat si pečlivě celou ujetou trasu, záznam si lze snadno přehrát do mobilního telefonu a kdykoliv si jej pustit. Skvělou zprávou je pro motoristy také české menu, díky kterému můžete nastavit vše podstatné už za několik málo minut. Bez zdržení a komplikací, bez konfrontace s překladačem, když nebudete nějakému obratu dost dobře rozumět.

Skvělý dárek pro zkušené motorkáře

Pokud máte někoho blízkého, kdo opravdu žije světem motorek, jde o vhodný prezent například k narozeninám. Díky krytí IP67 nebude vadit prach ani déšť, dva tradiční společníci všech, kdo se už někdy vydali na výlet v sedle motocyklu. Přehledný displej, záznam ve Full HD kvalitě a také podpora velkokapacitních paměťových karet, to vše jsou skvělé zprávy. Více informací k tomuto tématu na vás čeká na cel-tec.cz!