Neukázněný řidič na Domažlicku zavinil hromadnou nehodu

DOMAŽLICKO – Šok a bezmoc zažila dvaapadesátiletá řidička za volantem osobního auta tovární značky Jeep Compass, když jela ve směru od Horšovského Týnu na obec Semošice.

Když kvůli dopravní situaci, která vznikla před ní, náhle zastavila, prudce do ní zezadu narazila Škoda Octavie. Její dvaačtyřicetiletý řidič totiž bohužel zapomněl na dostatečnou bezpečnostní vzdálenost. Nebohá řidička byla poté se svým Jeepem odražena a narazila na osobní auto Volkswagen Passat sedmatřicetiletého řidiče. „Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky, která byla odvezena k ošetření do Domažlické nemocnice. Alkohol byl u všech řidičů vyloučen dechovými zkouškami. Škoda na osobním automobilu Škoda Octavia byla vyčíslena na 35 tisíc korun, na osobním automobilu Jeep Compass vznikla škoda 40 tisíc korun a na vozidle Volkswagen Passat 10 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR